Uyarıyoruz!


Uyarıyoruz!

16 Nisan’a kadar Sayın Erdoğan’ın küresel güç Amerika karşısında atacağı her geri adımın hem kendisinin hem ülkemizin ağır bedeller ödeyeceği kaos ortamının başlangıcı olacağını düşünüyoruz.

Bismillahirrahmanirrahim

“Sizden hayra çağıran iyiliği emreden ve kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun” (Ali İmran-104)

“Kardeşinin uğradığı felaketi sevinçle karşılama!  Allah onu rahmetiyle felaketten kurtarır da seni derde uğratır” (H. Şerif)

Toplum olarak arkasında Amerika’nın olduğundan zerre kadar şüphemiz olmayan 15 Temmuz Darbe Girişiminde şehit olan kardeşlerimizin henüz daha kanları kurumadı.

Sayın Erdoğan’a yönelik içeriden ve dışarıdan tüm operasyonların arkasında ise bu menfur gücün olduğunu da biliyoruz.

15 yıllık Ak Parti iktidarının tüm yanlışlarına ve eksikliklerine rağmen küresel güçlerin hedef tahtasına koyduğu Sayın Erdoğan’ın yanında durmayı ilkelerimiz ve vicdanımızın gereği olarak görmüşken; tüm ihanet ve alçaklıkların merkezi Amerika’nın kimyasal silah kullanıldı bahanesiyle Suriye’yi vurması karşısında Sayın Erdoğan ve Hükümet yetkililerinin destek verici açıklamalarını üzülerek müşahede ettik.

16 Nisan’dan sonra tam bağımsızlık yolunda hareket edileceğini, ihanet şebekesi Amerika ve NATO’nun ülkemizden elinin ayağının çekilmesi için start verileceğini düşündüğümüz bir zamanda, belki de Amerika’nın Suriye’yi işgali ile sonuçlanacak bir sürece Hükümetin Amerika’nın yanında dahil olma talebi vicdanlarımızda derin yaralar açmıştır.

12 Eylül Darbe Anayasası’nın en temel dinamiklerinden olan askeri vesayetin kalkması bakımından olumlu gördüğümüz  Anayasa Değişikliği Referandumundaki tercihleri, Hükümetin  bu tavrının olumsuz etkileyeceği de muhakkaktır.

Amerika ve Avrupa Erdoğansız bir Türkiye istediklerini açıkça ifade etmektedir. Küresel güçler bu hedeflerine ulaşamazlarsa, Pentagon’da yazılan senaryonun komşularımızdaki şiddet, kaos ve iç savaşı Türkiye’ye taşımak ve benzer bahanelerle ülkemize müdahale etmek olduğundan zerre kadar şüphemiz yoktur.

16 Nisan’a kadar Sayın Erdoğan’ın küresel güç Amerika karşısında atacağı her geri adımın hem kendisinin hem ülkemizin ağır bedeller ödeyeceği kaos ortamının başlangıcı olacağını düşünüyoruz.

Henüz çok geç olmadan hükümetin bir an önce bu yanlıştan geri dönmesi ve Sayın Erdoğan’ın

 “Dünya 5’ten büyüktür”

“Türkiye mazlumların yanındadır”

”Allahtan başka hiçbir gücün önünde eğilmeyiz”

Sözünün gereğini yerine getirmesini, Amerika ve Rusya gibi küresel güçlerin hangi gerekçeyle olursa olsun Suriye veya başka bir İslam toprağına yönelik saldırılarına destek değil, karşı çıkmasını talep ediyor ve arzuluyoruz.

16 Nisan’a kadar bu yönde olumlu adımlar atılmaz ise çok geç kalınmış olabileceğini hatırlatıyoruz.

İnancımızın ve vicdanımızın gereği bu uyarıyı yapma ihtiyacı duyduk.

Şahit ol Ya Rab!

Paylaş